آیین پاسداشت و تكریم از خانواده های شهدای آتش نشان حادثه پلاسكو برگزار شد
ژانویه 21, 2024
نهادناظر صنعت بیمه برای تفكیك وظایف حاكمیتی آمادگی كامل دارد
ژانویه 30, 2024
آیین پاسداشت و تكریم از خانواده های شهدای آتش نشان حادثه پلاسكو برگزار شد
ژانویه 21, 2024
نهادناظر صنعت بیمه برای تفكیك وظایف حاكمیتی آمادگی كامل دارد
ژانویه 30, 2024
به روز رسانی شاخص های بهره وری به رشد سازمانی منتهی خواهد شد

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، دکتر علی استادهاشمی ضمن تبریک حلول ماه رجب به ضرورت تکریم خادمان صنعت بیمه در جایگاه های مختلف، افزود: تمامی هدفگذاری ها و سیاست های نهادناظر صنعت بیمه در راستای ارتقای جایگاه صنعت بیمه در ساختار کلان نظام اقتصادی کشور طراحی و اجرا خواهد شد.
رئیس کل بیمه مرکزی با برشمردن نقاط مشترک دو موضوع حساس «نظارت» و «بازرسی» از مدیران این حوزه ها خواست تا با تفکیک وظایف خود به استقرار نظم در دو بخش یادشده کمک کنند.
رئیس شورای عالی بیمه از فراهم سازی زمینه تشکیل کمیته حسابرسی داخلی در بیمه مرکزی خبر داد و اظهار داشت: با به روزرسانی شاخص های بهره وری و مولفه های ارزیابی عملکرد می توان حقوق مغفول مانده سازمان را احیا کرد.
وی با اشاره به اهمیت فعال سازی ظرفیت ها و قابلیت های بیمه در کشور، خاطرنشان کرد: مدیران و کارشناسان باید مساله اثرگذاری در نهادهای مرتبط و قانونگذار و همچنین موضوع مطالبه گری را بیش از پیش جدی بگیرند.
دکتر استادهاشمی در همین راستا از مدیران کل خواست تا با فعال سازی بدنه کارشناسی در بهره وری سازمانی مشارکت جدی تر داشته باشند.
بر اساس این گزارش، رئیس کل بیمه مرکزی با قدردانی از تلاش های هادی عبداللهی در دوران تصدی اداره کل بازرسی، حسابرسی داخلی و مبارزه با پولشویی ضمن تبریک به علی مومنی _ مدیرکل جدید این حوزه از ایشان خواست تا با عمل به تکالیف قانونی خود از توان علمی و فنی کارکنان مجموعه متنبوع خود به خوبی بهره گیرد.
در این نشست که اعضای هیات عامل و تنی چند از مدیران کل بیمه مرکزی حضور داشتند، هادی عبداللهی و علی مومنی نیز با قدردانی از نگاه ویژه رئیس کل بیمه مرکزی به موضوعات مرتبط با بازرسی و حسابرسی و مبارزه با پولشویی به طرح دیدگاه های خود پرداختند.
گفتنی است هادی عبداللهی به عنوان مستشار دیوان محاسبات کشور منصوب شده و علی مومنی که پیش از این معاونت اداره کل حراست بیمه ایران را برعهده داشته به سمت مدیرکلی بازرسی، حسابرسی و مبارزه با پولشویی برگزیده شده است.
شایان ذکر است علی مومنی در بخش های مختلف مدیریتی اقتصادی و اجتماعی و به خصوص در مباحث آموزشی، توانمدسازی و نظارتی را نیز در کارنامه خود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *